تراکت تبلیغاتی یکی از روش‌های موثر برای تبلیغات کسب و کار است. تراکت تبلیغاتی به برگه چاپی و قابل لمسی گفته می‌شود که صاحبان کسب‌وکار برای معرفی محصولات یا خدمات خود، یا اعلام رویداد یا نمایشگاهی که در آن شرکت کرده‌اند از آن استفاده می‌کنند.

تراکت می‌تواند شامل تصویرهای گرافیکی و متون مختصر تبلیغی باشد. استفاده کردن از تراکت برای انتقال پیام‌های تبلیغاتی متنی کوتاه و ماندگار و ایجاد یک قلاب در جامعه مخاطب بسیار اثربخش است. برای چاپ تراکت تبلیغاتی، شما می‌توانید با مراجعه به سایت مرکز چاپ دیجیتال سین، تراکت تبلیغاتی خود را با قیمت مناسب، بالاترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن چاپ کنید. همچنین، در مرکز چاپ دیجیتال سین طراحی تراکت تبلیغاتی بر ای شما مشتریان گرامی امکان پذیر است.

چاپ تراکت تبلیغاتی در مرکز چاپ دیجیتال سین به دو روش صورت می گیرد:

  • چاپ افست: برای تیراژ بالای هزار برگ (در این روش با توجه به تهیه فیلم و زینک، برای تیراژهای کم و زیر هزار برگ اصلا مقرون به صرف نیست) مناسب است.

  • چاپ دیجیتال: برای تیراژ کم و سفارشات آنی، از یک تا هزار برگ ( در این روش، چاپ با دستگاهای پرینتر صعنتی و حرفه ای بصورت آنی و بدون نیاز به خدمات لیتوگرافتی صورت می گیرد ) مناسب است.